Portfolio

Zachwycające piękno fotografii kulinarnej odnajdujemy w jej najbardziej paradoksalnym aspekcie. Inaczej odbieramy zdjęcie, na zawsze przyrzekające niezwykłe doznania, a inaczej ulotną przyjemnością jedzenia, przemijającą tym szybciej, im smaczniejsze jest danie. Fotografia jedzenia opowiada o przyszłości, o wrażeniach, których możecie doświadczyć.

Wierzymy, że nasze fotografie są obietnicą. Pobudzamy wyobraźnię i kusimy odbiorcę do spróbowania potraw. Fotografujemy wyobrażenia. Podobnie jak szef kuchni pracujemy nad przygotowaniem popisowego dania, jakim jest każde wykonywane przez nas zdjęcie.

Na doświadczenia podniebienia, delektowanie się smakiem wpływ ma nie tylko to, co zostaje nam podane na talerzu. To klimat miejsca i ludzie, którzy je budują. Historia, tradycja i pomysły, które kryją się w każdym daniu i które odnajdujemy w przepisach czy sposobie przyrządzenia i prezentacji potraw. Wszystkie te elementy są źródłem naszych inspiracji. Komponując kadr, opowiadamy o obietnicy przyjemności, która czeka na gości przy stole.

Warsztat Kardu